همکاری در فروش

با عضویت در سیستم بازاریابی درصدی referral affiliate ما، به ازاری خریدی که توسط لینک اختصاصی شما انجام شود و درواقع ارجاع آن مشتری به سایت ما با لینک اختصاصی شما بوده باشد، 10% از مبلغ فاکتور پرداختی مشتری بعنوان کمیسون به شما پرداخت خواهد شد.
.

  • www.hostbita.ir/client/affiliates.php لینک فعال سازی
نمایندگی حجمی

با انتخاب این مدل همکاری، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از راهنمایی های آن ها یک پکیج ساده و سبک از محصولات ما (مثلا نمایندگی هاست سی پنل ایران + نمایندگی هاست سی پنل آلمان) را با 50% تخفیف تهیه کرده، نمایندگی ثبت دامنه بین المللی(com-net-org-...) و همینطور ملی(ir) و همچنین یک نمایندگی سامانه پیامکی را نیز به رایگان دریافت کرده و میتوانید تحت برند و سایت خود شروع به فعالیت کنید.

نمایندگی فروش

با انتخاب این مدل همکاری شما نمایندگی فروش تمام محصولات ما را بصورت یکجا اخذ کرده و پس از اعلام اطلاعات اولیه هاست خود به ما، سیستم whmcs بهمراه تمام محصولات ما در سایت شما نصب و راه اندازی شده و میتوانید تمام محصولات ما را با 30% تخفیف همیشگی تحت برند و نام خود در وبسایت اختصاصی خود بفروشید.
نمایندگی ثبت دامنه بین المللی(com-net-org-...) و همینطور ملی(ir) و همچنین یک نمایندگی سامانه پیامکی را نیز به رایگان دریافت میکنید.